אודותינו

אודותינו –  קצת עליי

אודותינו – שלום שמי הוא עדי נעים להכיר ,דיי בטוחה שאם הגעתם לאתר שלי חיפשתם קצת מידע על ארנבונים גידולים ומה מסתתר מאחורי הקסם השובה של חייה קסומה זו , בדיוק כמו שאני חיפשתי והשתוקקתי ללמוד בתחילת דרכי, כל חיי מאז ילדותי גדלתי בסביבת בעלי חיים עם אהבה עזה בעיקר לארנבונים הקטנים, חיית המחמד הראשונה שלי הייתה ארנבון (בטוחה שלא היה קשה לנחש) זו הייתה אהבה ממבט ראשון שרק הלכה והתרחבה ובעקבותיה התחלתי את המסע הפרטי שלי לעולמם הקסום של הארנבונים , בייחד עם האהבה והרצון לגדל ארנבונים התפתח בתוכי הרצון ללמוד ולהחכים בכל נושא הגידול שלהם , האמת שזה היה לא קל והיה לא מעט "ערפל" בארץ בכל הקשור לגידולם , עם המון מוטיבציה וכוח רצון שאפתי ללמוד ממיטב המגדלים , ווטרינרים ברחבי העולם , והמטרה כולה להפיץ ולהעלות מודעות בקרב גידול ארנבונים בארצנו , עם הזמן פתחתי וייסדתי את קבוצת הארנבונים האינטרנטית הגדולה והמקצועית שיש בארץ כתבתי עשרות מאמרים שיכלו לשמש אתכם במתן מידע עשיר בתוכן , חושבים שזה הכל ? עדיין לא , כמו שאומרים לאהבה אין גבולות ולגמרי הלכתי הכי רחוק שאפשר והבאתי לארץ ליין מוצרי תזונה מבין החברות הטובות בעולם עם הציוד הטוב והמקצועי ביותר כדי שהחיית המחמד שלכם תוכל לקבל את הטוב ביותר !

למה התחלתי לגדל ארנבונים ננסים?

בתחילת דרכי הבנתי שיש יותר מגזע אחד אלא עולם שלם של גזעי ארנבונים שבארץ בכלל לא הייתה מודעות לגביו ומצאתי את החיבור העמוק בפרט אצל הארנבונים הננסים, אני אוהבת את כל הגזעים כמובן אבל משהו במראה הדובוני והמבט הכובש שלהם פשוט תפס לי את הלב , אבל הבעיה הייתה שבארץ לא היה ניתן להשיג ארנבונים ננסים גזעיים שנשארים קטנים, הארנבונים המתוקים שנמכרו "ננסים" גדלו ולא כל כך נשארו קטנים, עד לרגע בו ייבאתי לראשונה בישראל ארנבונים ננסים הולנדיים גזעיים וכיום לאחר המון שנים של למידה, השקעה ואהבה אין סופית צברתי שנים של ניסיון והתמקצעות בגזע עם הידע הדרוש לגידולם . בבעלותי ארנבייה קטנה שאני מטפחת ונהנת כל רגע להיות במחיצתם , לעקוב אחר התפתחותם ולשתף אתכם ייחד בגידול שלי.

אודותינו – הארנבונים שלנו ( ארנבים ננסיים )

עם השנים והגזעים השונים שגידלנו, בחרנו להמשיך ולהתמחות בגידולם של הגזעים הננסים, ארנב ננסי הולנדי, ארנב ננסי שמוט אוזניים ( הולנד לופ ) הולנדים, וכמובן לטפל בהם בדרך הכי טובה וראוייה שאפשר, כל הגורים והארנבונים שלנו מוחזקים במבנה סגור וממוזג ומקבלים טיפול יום יומי מרגע הלידה ועד שהם עוזבים את הארנבייה עם "הוריהם" החדשים. אנו מאמינים שכל ארנבון שנמצא אצלנו צריך לקבל שם וטיפול כמו כל בן משפחה.
הטיפול בארנבונים שלנו נעשה מכל הלב ובכבוד המגיע להם. אנו משקיעים בארנבונים שלנו מסביב לשעון,לא מחסירים מהם מאומה, כמו שכל אדם צריך לנהוג בחיית המחמד שלו . הארנבונים שלנו מאוד חשובים לנו ואנו דואגים לספק להם את הטיפול והתנאים הטובים ביותר, ולכן כמידי שבוע הארנבונים שלנו מקבלים סדרת טיפוח והברשה על בסיס קבוע וכך אנו דואגים להם גם ברמה האסטטית שלהם כמו כן חשוב לציין כי כל הארנבונים שלנו הם תחת פיקוח ווטרינרי קפדני ביותר , נקיים ממחלות ומטופלים במסירות.
הארנבונים כולם בעלי תעודות יוחסין, ומיובאים מהקווי דם הטובים ביותר בעולם וכמו בכל תחום בו יש "חיקויים" לעומת זאת אנו דואגים להביא ארנבונים גזעיים לחלוטין .
משקל של ארנבון ננסי הולנדי שלנו שוקל בין 800 גרם 1.200 קילו בבגרות, כשונה מארנביות אחרות בעולם אנחנו דואגים לתת לארנבונים שלנו תשומת לב על וייחס בסיס יום יומי קבוע, מה שעושה אותם מאוד ידידותיים ובעלי מזג נוח. על מנת שתוכלו לראות מי אנחנו ומיהם הארנבונים המיוחדים שלנו ,יש מספר גלריות אותן יצרנו במיוחד בשבילכם, אז מה שנשאר זה רק להיכנס לחוות ולהתאהב, ת-ה-נ-ו !

רוצים לאמץ ארנב ננסי מהארנביה ?

אם כבר נכנסתם לעמוד אודותינו – אלו הדברים החשובים שעליכם לדעת עלינו :
כמו שכבר ציינו טובת הארנבונים היא מבחינתנו הערך העליון , ומשום כך גורים פנויים ימסרו רק לאחר גמילה מחלב אם שקיבלו טיפולים מניעתיים , תילוע ומוכנים למסירה
בנוסף ינתנו ליווי והדרכה צמודים לאורך כל תהליך האימוץ וגם אחריו חשוב שתדעו איך ומה להתכונן וכמובן תמיד צצות שאלות נוספות במהלך הדרך,לכן אנו תמיד פה בשבילכם
הארנבונים שלנו ימסרו אר ורק לאנשים מעל גיל 18 או בליווי מבוגר שיודע את גודל האחראיות של טיפול בארנבונים.
כל ארנבון שיצא מהארנבייה שלנו ימסר אך ורק לאחת חתימת חוסה מסודר שמבטיח שהארנבון לא ישמש למטרות מסחר או חלילה למאכל
הארנבייה שלנו ממוקמת בחדרה , כמו כן אנו ארנבייה סגורה שדואגים לטובת הארנבונים שלה, ועל מנת לשמור על שלום האימהות והגורים שלנו יש לקבוע פגישה מסודרת מראש .
חשוב לנו להזכיר לכם לפני שאתם עושים את הצעדים של הבאת ארנבון לבית, תיקחו בחשבון שזו היא התחייבות לפחות ל7-10 שנים נפלאות בהן פרט להאכלה תצטרכו לספק לארנבון שתאמצו תשומת לב על בסיס יום יומי, תנאים הולמים, ביקור שנתי אצל ווטרינר המתמחה ברפואת ארנבונים ללא מצבים מיוחדים אשר העלות שלהן אינן זולות , ולכן כל השיקולים האלו חייבים להיעשות לפני הבאת ארנבון .
על מנת לעזור לכם עם מידע נוסף אנו מעלים מידי יום מאמרים ומדריכים אשר יתרמו בטיפולם של הארנבונים הננסים, אז אל תשכחו לעקוב .

אוכל לארנבים

אל תשכחו לבקר בבאני שופ !

ההטבות הכי שוות מחכות לכם

אוכל לארנבים
דילוג לתוכן