אודותינו

קצת עלי


אז איך הכל התחיל אתם שואלים .. שמי הוא עדי, כל חיי גדלתי בסביבת בעלי חיים, ואהבתי לחי ולסביבה מלווה אותי עד היום , כבתור ילדה קטנה תמיד רציתי את חיית המחמד המושלמת והורי הפתיעו אותי בארנבת ,חיית המחמד הראשונה שלי, אהבה ממבט ראשון שבעקבותיה התחיל המסע לעולם הארנבונים בליווי משפחת הארנבונים שהלכה והתרחבה, אך דבר אחד היה חסר לי, כל ארנבון שרכשתי בתקווה שיישאר ננסי הפך גדול אך מתוק לא פחות , עד לרגע בו ייבאתי את הארנבונים הולנדים הננסיים הראשונים מסוגם בישראל, ומאז ועד היום אני מכורה למתיקות שלהם. בבעלותי ארנבונים כבר מספר שנים ועם המון השקעה, ניסיון ואהבה צברתי את הידע הנחוץ לטיפול הנכון והטוב ביותר, כיום יש בבעלותי ארנבייה קטנה אשר מתמחה בגידולם של הארנבונים הננסים הולנדים, אני ממש נהנית להיות חלק בגידולם ולבלות זמן במחיצתם ואף לעקוב אחרי גדילתם . בארץ תחום הארנבונים תופס תאוצה אך לא באופן מקצועי ובידע הדרוש לו, ולאחר ניסיוני התערוכתי והמקצועי החלטתי לפתח את התחום בארץ באופן רשמי הן בתחום המידע על הטיפול וכל הדרוש לו ועד להעלאת מודעות לגזע.

על הארנבונים שלנו


עם השנים והגזעים השונים שגידלנו, בחרנו להמשיך ולהתמחות בגידולם של הגזעים הננסים, ההולנד לופ והננסים הולנדים, וכמובן לטפל בהם בדרך הכי טובה שאפשר, כל הגורים והארנבונים שלנו מוחזקים במבנה סגור וממוזג ומקבלים טיפול יום יומי מרגע הלידה ועד שהם עוזבים את הארנבייה עם "הוריהם" החדשים. אנו מאמינים שכל ארנבון שנמצא אצלנו צריך לקבל שם וטיפול כמו כל בן משפחה. הטיפול בארנבונים שלנו נעשה מכל הלב ובכבוד המגיע להם. אנו משקיעים בארנבונים מסביב לשעון, ולא מחסירים מהם מאומה, כמו שכל אדם צריך לנהוג בחיית המחמד שלו . הארנבונים שלנו מאוד חשובים לנו ואנו דואגים לספק להם את הטיפול והתנאים הטובים ביותר, ולכן כמידי שבוע הארנבונים שלנו מקבלים סדרת טיפוח והברשה על בסיס קבוע וכך אנו דואגים להם גם ברמה האסטטית שלהם כמו כן חשוב לציין כי כל הארנבונים שלנו הם תחת פיקוח ווטרינרי קפדני ביותר , נקיים ממחלות ומטופלים במסירות. הארנבונים הם בעלי תעודות יוחסין, ומיובאים מהקווי דם הטובים ביותר בעולם וכמו בכל תחום בו יש "חיקויים" לעומת זאת אנו דואגים להביא ארנבונים גזעיים לחלוטין. משקל של ננסי הולנדי שלנו שוקל בין 800 גרם 1.200 קילו בבגרות, כשונה מארנביות אחרות בעולם אנחנו דואגים לתת לארנבונים שלנו תשומת לב על בסיס יום יומי קבוע, מה שעושה אותם מאוד ידידותיים ובעלי מזג נוח. על מנת שתוכלו לראות מי אנחנו ומיהם הארנבונים המיוחדים שלנו ,יש מספר גלריות אותן יצרנו במיוחד בשבילכם, אז מה שנשאר זה רק להיכנס לחוות ולהתאהב, ת-ה-נ-ו !

קצת עליי


אז איך הכל התחיל אתם שואלים .. שמי הוא עדי, כל חיי גדלתי בסביבת בעלי חיים, ואהבתי לחי ולסביבה מלווה אותי עד היום, כבתור ילדה קטנה תמיד רציתי את חיית המחמד המושלמת והורי הפתיעו אותי בארנבת, חיית המחמד הראשונה שלי, אהבה ממבט ראשון שבעקבותיה התחיל המסע לעולם הארנבונים בליווי משפחת הארנבונים שהלכה והתרחבה, אך דבר אחד היה חסר לי, כל ארנבון שרכשתי בתקווה שיישאר ננסי הפך גדול אך מתוק לא פחות, עד לרגע בו ייבאתי את הארנבונים הולנדים הננסים הראשונים מסוגם בישראל, ומאז ועד היום אני מכורה למתיקות שלהם. בבעלותי ארנבונים כבר מספר שנים ועם המון השקעה, ניסיון ואהבה צברתי את הידע הנחוץ לטיפול הנכון והטוב ביותר, כיום יש בבעלותי ארנבייה קטנה אשר מתמחה בגידולם של הארנבונים הננסים הולנדים , אני ממש נהנית להיות חלק בגידולם ולבלות זמן במחיצתם ואף לעקוב אחרי גדילתם . בארץ תחום הארנבונים תופס תאוצה אך לא באופן מקצועי, ולאחר נסיוני התערוכתי והמקצועי החלטתי לפתח את התחום בארץ באופן רשמי .

על הארבונים שלנו


עם השנים והגזעים השונים שגידלנו, בחרנו להמשיך ולהתמחות בגידולם של הננסים הולנדים וכמובן לטפל בהם בדרך הכי טובה שאפשר, כל הגורים והארנבונים שלנו מוחזקים במבנה סגור וממוזג ומקבלים טיפול יום יומי מרגע הלידה ועד שהם עוזבים את הארנבייה עם "הוריהם" החדשים. אנו מאמינים שכל ארנבון שנמצא אצלנו צריך לקבל שם וטיפול כמו כל בן משפחה. הטיפול בארנבונים שלנו נעשה מכל הלב ובכבוד המגיע להם. אנו משקיעים בארנבונים מסביב לשעון, ולא מחסירים מהם מאומה, כמו שכל אדם צריך לנהוג בחיית המחמד שלו . הארנבונים שלנו מאוד חשובים לנו ואנו דואגים לספק להם את הטיפול והתנאים הטובים ביותר, ולכן כמידי שבוע הארנבונים שלנו מקבלים סדרת טיפוח והברשה על בסיס קבוע וכך אנו דואגים להם גם ברמה האסטטית שלהם כמו כן חשוב לציין כי כל הארנבונים שלנו הם תחת פיקוח ווטרינרי קפדני ביותר , נקיים ממחלות ומטופלים במסירות. הארנבונים הם בעלי תעודות יוחסין, ומיובאים מהקווי דם הטובים ביותר בעולם וכמו בכל תחום בו יש "חיקויים" לעומת זאת אנו דואגים להביא לכם ארנבונים גזעיים לחלוטין. משקל של ננסי הולנדי שלנו שוקל בין 800 גרם 1.200 קילו בבגרות, כשונה מארנביות אחרות בעולם אנחנו דואגים לתת לארנבונים שלנו תשומת לב על בסיס יום יומי קבוע, מה שעושה אותם מאוד ידידותיים ובעלי מזג נוח. על מנת שתוכלו לראות מי אנחנו ומיהם הארנבונים המיוחדים שלנו ,יש מספר גלריות אותן יצרנו במיוחד בשבילכם, אז מה שנשאר זה רק להיכנס לחוות ולהתאהב, ת-ה-נ-ו !

הבחירה שלנו


כמו שכבר ציינו טובת הארנבונים היא מבחינתנו הערך העליון , ומשום כך גורים פנויים ימסרו רק לאחר גמילה מחלב אם, בנוסף אנו נמכור אך ורק ללקוחות אשר יהיו מסוגלים לספק להם את התנאים והטיפול הראוי להם . כל ארנבון שיוצא מהארנבייה שלנו מקבל שקית מזון קטנה מהמזון הקבוע שלו ותילוע חד שנתי, ובנוסף ליווי והדרכה צמודים לאורך התהליך. הארנבונים ימסרו אר ורק לאנשים מעל גיל 18 או בליווי מבוגר לאחר חתימת חוזה מכירה אשר מבטיח כי הארנבון לא ישומש למטרות סחר . הארנבייה שלנו ממוקמת בלב תל אביב, כמו כן אנו ארנבייה סגורה שדואגים לארנבונים שלה, ועל מנת לשמור על שלום האימהות והגורים שלנו יש לקבוע פגישה מסודרת מראש . כמו כן חשוב לנו להזכיר לפני שאתם עושים את הצעדים של הבאת ארנבון לבית, תיקחו בחשבון שזו היא התחייבות לפחות ל7-10 שנים נפלאות בהן פרט להאכלה תצטרכו לספק לארנבון תשומת לב על בסיס יום יומי, תנאים הולמים, ביקור שנתי אצל ווטרינר המתמחה ברפואת ארנבונים ללא מצבים מיוחדים אשר העלות שלהן אינה זולה , ולכן כל השיקולים האלו חייבים להיעשות לפני הבאת ארנבון . על מנת לעזור לכם עם מידע נוסף אנו מעלים מידי יום מאמרים ומדריכים אשר יתרמו בטיפול הארנבונים הננסים. אז אל תשכחו לעקוב .
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן